Válaszok

Szervusz volt Főnököm!
Sajnos az 50. évfordulós rendezvényen betegség miatt nem tudtam részt venni. Miután meggyógyultam a gépem ment tönkre úgy, hogy ki kellett cserélni. Vettem újat, de nem néztem meg, hogy a meglevő Office Jet-em (HP OfficeJet 700 series) illeszthető e az új gép Windows Vista-jához, hát nem illeszthető , így azokat a képeket amelyeket szerettem volna elküldeni még a rendezvény előtt csak most tudom küldeni miután a feleségem gépéhez tudtam illeszteni az officejet-et. Az 1961-s Ulan-Ude-i csoport. Én huzamos ideig külföldön dolgoztam katonaként majd civilként így a képen levők közül a többségnek nem ismerem az életútját. Ritkán a Nagytarcsai Nyugdíjasok Klubjának éves találkozóin a Tétényi Emillel és Sárközi Sanyi bácsival találkoztam (sajnos nem régen temettük el Sanyi bácsit). Az ottani tanáraink neveire nagyon kevésre emlékszem.
Amennyiben fényképeim rendezése közben találok még a rakétás múlttal kapcsolatos képeket meg fogom küldeni.
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Békés Boldog Új Évet kívánva családodnak búcsúzok!
Köszönettel a kapott anyagért:

Erdős Lajos.


Ulan-Ude 1961-es csoportTétényi Emil és Erdös Lajos 1961. Ulan-UdeSzelenga

Üdvözöllek!
Engedelmeddel küldök egy-két régi fényképet. remélem segítek vele a honlapod fejlesztésében.
Az arcok 1959-es képeken balról az első hiányzó név Budavári Ferenc.
Tisztelettel Lakos Ottó.

 

horizontal rule

© Dr. SERES TechConsult 2009